Портал безкоштовних оголошень в Україні
Україна

ВЕБ СТУДІЯ “СІТЕР” СТВОРЕННЯ І ПРОСУВАННЯ САЙТІВ

  • Місце розташування: Івано-Франківськ
  • Дата розміщення: 22 тра 2018
Веб студія "Сітер" створення і просування сайтів

Надаємо послуги: розробка веб дизайну, реклама в інтернеті, просування та розкрутка сайту в пошукових системах, технічну підтримку і сервіси збільшення продажів. На відміну від інших компаній ми не просто здійснюємо створення чи просування сайту, при потребі досліджуємо рентабельність вашого бізнесу в інтернеті для максимальної віддачі майбутнього чи існуючого інтернет-ресурсу.


*100+ ПРОЕКТІВ ПІД КЛЮЧ. За останні 3 роки виконали більше 100 проектів під ключ! Починаючи від сайтів візиток та закінчуючи індивідуальними розробками та веб-рішеннями для бізнесу і не тільки.


*99% ПОЗИТИВНИХ ВІДГУКІВ. Опираючись на відгуки наших клієнтів можемо з впевненістю сказати, що ми команда №1 в Івано-Франківську та області, відгуки опубліковані на незалежних ресурсах list.if.ua, Google maps а також Facebook


*ДОСВІД НА ЯКИЙ МОЖНА ПОКЛАСТИСЬ. В нашому арсеналі роки практики за які стикались з найрізноманітнішими завданнями і проектами, маємо величезний досвід і практику щоб реалізувати практично будь-яке завдання


*ВЕЛИКИЙ ПЕРЕЛІК ПОСЛУГ. В нашій команді є спеціалісти такі як, програмісти, дизайнери, копірайтери на різних мовах, перекладачі, контент менеджери, СЕО спеціалісти і інші, це тільки невеличкий перелік.